Плинты и кроссы

Код товара: PLAR-BR35
0
Забезпечує заземлювальне з'єднання між штангою для плінті в LSA-Profil і блоками захисту від перенапруги. Преимущество Зручний, швидкий і економічно вигідний спосіб кріплення і бандажування кабелів при проведенні електромонтажних робіт. Стійкі до ор..
4.31 грн.
В корзину
Код товара: PLCOV-0A10P
0
Використовується для захисту магазину грозорозрядників від попадання пилу, бруду і для захисту від випадкового дотику. Преимущество Зручні для кріплення провідників до різних поверхонь: до дерева, пресованого картону і швів цегляної кладки, до штука..
6.90 грн.
В корзину
Код товара: MP10P-0135
0
Використовується для додаткового маркування зкомутованих на плінт ліній і пар. Встановлюється на плінт або магазин захисту. Преимущество Зручні для кріплення провідників до різних поверхонь: до дерева, пресованого картону і швів цегляної кладки, до ..
19.01 грн.
В корзину
Код товара: PL10P-GR
0
Призначена для заземлення в плінтах з розмикаючими контактами. Преимущество Зручний, швидкий і економічно вигідний спосіб кріплення і бандажування кабелів при проведенні електромонтажних робіт. Стійкі до органічних розчинників, паливно-мастильних ма..
21.61 грн.
В корзину
Код товара: ARES-3POL
0
Використовується для захисту пар плінтів від короткочасних коливань напруги спільно з магазином для грозорозрядників. Преимущество З самоклеючим шаром для швидкого монтажу на гладких поверхнях. Передбачені отвори для додаткової гвинтової фіксації. Р..
24.63 грн.
В корзину
Код товара: PL10P-DIS01
0
Плінт для телефонії використовується для комутації телефонних ліній. Преимущество З самоклеючим шаром для швидкого монтажу на гладких поверхнях. Передбачені отвори для додаткової гвинтової фіксації. Роздрібна упаковка. Особенности конструкции Зручн..
57.80 грн.
В корзину
Код товара: PLCAS-0A10P
0
Використовується для захисту пар плінтів від короткочасних коливань напруги спільно з 2-3 полюсними разрядниками. Преимущество Зручні для кріплення провідників до різних поверхонь: до дерева, пресованого картону і швів цегляної кладки, до штукатурки..
61.75 грн.
В корзину
Код товара: PL10P-DIS01-1
0
Плінт для телефонії використовується для комутації телефонних ліній. Преимущество Зручний, швидкий і економічно вигідний спосіб кріплення і бандажування кабелів при проведенні електромонтажних робіт. Стійкі до ультрафіолету, органічних розчинників, ..
70.97 грн.
В корзину
Код товара: PL10P-CON10
0
Плінт для телефонії використовується для комутації телефонних ліній. Преимущество Зручний, швидкий і економічно вигідний спосіб кріплення і бандажування кабелів при проведенні електромонтажних робіт. Стійкі до органічних розчинників, паливно-мастиль..
75.78 грн.
В корзину
Код товара: KF90-2U05A
0
Призначена для установки на неї до 9 плінтів. Преимущество Зручний, швидкий і економічно вигідний спосіб кріплення і бандажування кабелів при проведенні електромонтажних робіт. Стійкі до ультрафіолету, органічних розчинників, паливно-мастильних мате..
614.48 грн.
В корзину
Код товара: KF150-3U05A
0
Призначена для установки на неї до 15 плінтів. Преимущество Зручні для кріплення провідників до різних поверхонь: до дерева, пресованого картону і швів цегляної кладки, до штукатурки, бетону, цегли. Негорючий ударостійкий корпус, оцинкований цвях. Р..
877.72 грн.
В корзину
Код товара: KF180-4U05A
0
Призначена для установки на неї плінтів типу Krone. Преимущество З самоклеючим шаром для швидкого монтажу на гладких поверхнях. Передбачені отвори для додаткової гвинтової фіксації. Роздрібна упаковка. Особенности конструкции Можливість опломбуванн..
1 053.27 грн.
В корзину
Плинты и кроссы

Плинты и кроссы

Последние отзывы
Игнат
Игнат
11.06.2021
Воздушный автоматический выключатель FMC8A 1000А выкатной
Воздушный автоматический выключатель FMC8A 1000А выкатной
Отличный вариант! Рекомендую!!!..
Счетчики электроэнергии!
Широкий ассортимент продукции! Бесплатная доставка!
Подробнее
Счетчики электроэнергии!